+38 097 712 82 14
Гаї-Гречинські, вул. Львівська, 31

АВТО З Європи В УКРАЇНІ - Новим законодавчим ініціативам президента незабаром зможуть порадуватися "євробляхери". Чого не скажеш про копачів бурштину

  • Допомагаємо кожному обрати якісне вживане авто з-за кордону: бу авто з Америки чи Європи відповідатиме Вашим потребам та сумі, яку Ви виділили на її покупку.
  • Ретельно оглядаємо машину перед покупкою: помітимо навіть найменші дефекти, не пропустимо жодної подряпини.
  • Орієнтуємось в «паперових» нюансах: знаємо, як правильно оформити договір купівлі-продажу автомобіля та решту необхідних документів.
  • Допомагаємо з розмитненням та сертифікацією машини з-за кордону. Це дозволяє нам пригнати машину з Америки чи Європи в найкоротші строки.
  • Шукаємо найкращі ціни на авто в Америці та в Європі

Продовжуємо вивчати "кошик" законодавчих ініціатив президента. (У попередніх оглядах йшлося про внесені ним конституційні правки та те, як пропонується вдосконалити антикорупційні механізми). Отже, із зареєстрованих на сьогодні в парламенті, два документи направлені на вирішення болючих соціально-економічних проблем і безпосередньо стосуються конкретних груп громадян. Це законопроект про відтермінування штрафних санкцій за порушення порядку ввезення транспортних засобів на митну територію України, що явно порадує так званих "євробляхерів". Та законопроект про кримінальну відповідальність за незаконне видобування бурштину та його перевезення за кордон, що, звісно, напружить копачів бурштину. Обидва законопроекти позначені як невідкладні. Отже в сесійній залі вони з'являться зовсім незабаром. А враховуючи, що усі президентські ініціативи під однопартійним куполом ідуть на "ура", то велика ймовірність, що законами ці документи стануть дуже скоро.

Євробляхерам продовжать "банкет"

№1030 "Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо відтермінування застосування штрафних санкцій за порушення порядку ввезення транспортних засобів на митну територію України"

Згідно Митного Кодексу українці, що придбали авто на єврономерах, мали до 22 серпня цього року їх розмитнити, адже вже з наступного дня включалося "червоне світло" – штрафи до 170 тисяч гривень або конфіскація транспортного засобу за рішенням суду. Термін цей сплив доволі швидко, та порозуміння між владою й активістами так званого “руху євробляхерів”, які виступають за урегулювання питань пільгової легалізації таких авто в Україні, так і не вдалося досягти. Наразі Володимир Зеленський пропонує знову подовжити термін розмитнення (загалом вже вдруге) на 90 днів, змінивши в Прикінцевих положеннях Митного Кодексу відповідну цифру днів з 270 днів на 360.

"Цей законопроект є пріоритетним, і він буде внесений для розгляду на першому ж засіданні парламенту нового скликання. Верховна Рада має підтримати законопроект, і штрафні санкції будуть відтерміновані», – заявляв Руслан Рябошапка, перебуваючи ще у статусі заступник керівника Офісу Президента (нині він – Генпрокурор).

Володимир Зеленський та Руслан Рябошапка
За його словами, відтермінування потрібно, щоб за цей час напрацювати законодавчі ініціативи для врегулювання проблем, які виникають при розмитненні автомобілів, і встановлення пропорційних штрафних санкцій у разі порушення законодавства.

«Чинне законодавство є недосконалим. У багатьох випадках його неможливо реалізувати. На нараді (відбулася ще 21 серпня. – Ред.) була досягнута домовленість про створення робочої групи на базі парламенту, яка напрацює необхідні зміни з урахуванням пропозицій, що надійдуть від представників автомобілістів», – сказав тоді Руслан Рябошапка.

До першого засідання документ чомусь вчасно не дійшов, але наразі він вже зареєстрований в секретаріаті ВР та поданий на розгляд профільного Комітету.

Головне науково-експертне управління Верховної Ради, проаналізувавши законопроект, в цілому не заперечує можливості його прийняття за результатами розгляду у першому читанні за основу, погоджуючись з аргументами президента про те, що потрібне комплексне врегулювання питання розмитнення автомобілів з іноземною реєстрацією в України. Адже за різними оцінками, на сьогодні в Україні налічується близько 800 тисяч нерозмитнених авто.

Потрібна консультація?

Компанія з величезним досвідом в області доставки авто з Америки та Європи, яка заснована в Тернополі.

Ми пропонуємо Вам тільки найякісніші та вигідні транспортно-експедиторські послуги.

Повний сервіс по доставці машини з Америки чи Європи під ключ.