+38 097 712 82 14
Гаї-Гречинські, вул. Львівська, 31

АВТО З Європи В УКРАЇНІ - Про нас

  • Допомагаємо кожному обрати якісне вживане авто з-за кордону: бу авто з Америки чи Європи відповідатиме Вашим потребам та сумі, яку Ви виділили на її покупку.
  • Ретельно оглядаємо машину перед покупкою: помітимо навіть найменші дефекти, не пропустимо жодної подряпини.
  • Орієнтуємось в «паперових» нюансах: знаємо, як правильно оформити договір купівлі-продажу автомобіля та решту необхідних документів.
  • Допомагаємо з розмитненням та сертифікацією машини з-за кордону. Це дозволяє нам пригнати машину з Америки чи Європи в найкоротші строки.
  • Шукаємо найкращі ціни на авто в Америці та в Європі

Ми спеціалізується на повному комплексі послуг: від допомоги у виборі марки і моделі авто, до пригону його з Нідерландів в Україну з подальшою розмитненням. І, як правило, повний цикл від А до Я. Що стосується експортних документів, ми можемо запевнити Вас в тому, що ви повернетеся додому з потрібними документами!

Чому краще купити машину в Нідерландах?

Чому краще купити машину в Голландії? Вже давно відомо, що на авторинках Нідерландів найнижчі ціни в ЄС. Авторинок Нідерландів вважається найвпливовішим в Європі, виставляється близько 800 одиниць транспорту, 70% якого розпродається за перші чотири години. Основна причина привабливості автосайтів і авторинку Нідерландів - ціни.

Але є й інші важливі моменти:
У Нідерландах тільки високоякісне паливо і дороги, за якістю рівні німецькими стандартами - це важливий плюс для технічного стану б / у автомобіля.
Комплектація в рази краща, ніж продають у нас в Україні.
Дія NAP - державної системи збору даних про пробіг. Завдяки чому колишній власник не зможе приховати ці дані.

Автомобілі сюди привозять з таких країн, як Німеччина, Франція, Чехія. Більш популярні тут марки автомобілів це: Volkswagen, Skoda, BMW, Renault, Peugeot, Citroen, Opel, Ford.

На інші країни Європи теж можна звернути увагу, але скрізь є свої мінуси і плюси. Візьмемо, наприклад, Литву. Там досить цікаві ціни, «хороший вибір», а насправді ви купуєте не машини, а кота в мішку. У цій країні дуже мало цілих і не битих авто, практично всі вони «роблені». І якщо говорити прямо - Литва давно вже з авторинку перетворилася в справжню звалище. Зараз там знайти гідний варіант за хороші гроші стало справжньою проблемою.

Потрібна консультація?

Компанія з величезним досвідом в області доставки авто з Америки та Європи, яка заснована в Тернополі.

Ми пропонуємо Вам тільки найякісніші та вигідні транспортно-експедиторські послуги.

Повний сервіс по доставці машини з Америки чи Європи під ключ.